Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$48
Original Price: NT$57
| Ingredients Attributes | Clean |
| Color | Multicolor |
| Texture | Liquid |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Glitter |
| 長度 | 6.9 cm |
| 寬度 | 6.7 cm |
| 高度 | 1.7 cm |
| 淨重 | 12 g |
| SKU | sb2305208712847151 |
Brand Name: Fit Colors
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Fit-Colors-sc-0145060441.html
Quality: 8510989 people said the quality is very good!
Author: j***2
Date:
Review: 已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 好小好可愛喔~顏色很亮麗真的很喜歡~
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***5
Date:
Review: 絲絨霧面液體唇膏,四件裝不褪色持久
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 2***n
Date:
Review: 商品快速到貨 包裝完整 推推(迷你好攜帶
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.